נתיבים פיננסיים – החזרי מס

מיסוי רילוקיישן

ביטוח רילוקיישן: מהו ומהו הוא אומר

קיבלתם הצעת עבודה בחו"ל ואתם עומדים לעבור לגור במדינה אחרת למשך מספר שנים. אבל מי יסדיר את תשלומי הביטוח ואת ענייני המיסוי, באופן שיבטיח שתהיו מכוסים לחלוטין מבחינה ביטוחית, לא תשלמו מיסים מיותרים ותזכו בכל החזרי המס המגיעים לכם? בכל הנוגע לביטוח רילוקיישן, למיסוי רילוקיישן ולהחזר מס רילוקיישן – אין שום סיבה להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

רובנו לא נדע האם אנו חייבים בתשלום מיסים כפול גם בישראל וגם במדינה שבה אנו מתגוררים למשך זמן מה, לאילו החזרי מס אנו זכאים ומהן פוליסות הביטוח שכדאי לנו לרכוש על מנת להיות מוגנים בכל ההיבטים הכרוכים במעבר לארץ זרה ובשהות ממושכת בה. לשם כך בדיוק עלינו לפנות לחברה מקצועית, מנוסה ומיומנת המתמחה בתחום החזר מס הכנסה ובדאגה ל"מטריה פיננסית" בתחומים נוספים עבור לקוחותיה. אחת מהחברות הבולטות בתחום זה בישראל היא "נתיבים פיננסים". רוב הפעמים נסיעות לחו"ל הן לא מסוכנות אך לעתים יכולים להיתקל במקרה רפואי אשר מצריך בדיקת רופא. אם הנכם בחו"ל תמיד רצוי גם לעשות ביטוח בריאות בחול.

ייעוץ מס רילוקיישן

"נתיבים פיננסים" – אל תתפשרו על פחות מהמגיע לכם

במשך כחמש עשרה השנים שבהן היא פועלת, מיצבה עצמה חברת "נתיבים פיננסים" כגורם מקצועי ראשון במעלה המצטיין במתן מענה מהיר ויעיל ללקוחותיו. הודות לה, אלפי שכירים זכו לקבל תוך זמן קצר את החזרי המס המגיעים להם. בין היתר, מתמחה החברה בדאגה להחזרי מס ול"מטריה פיננסית" בכל התחומים הקשורים במעבר לארץ מגורים חדשה – ביטוח רילוקיישן, מיסוי רילוקיישן והחזר מס רילוקיישן. אנשי המקצוע המנוסים, היעילים והשירותיים שלה יוודאו שתקבלו את הכספים המגיעים לכם ואת הביטוח האיכותי והמקיף ביותר באופן העונה על צרכיכם האישיים והמקצועיים כאחד.

החברה קמה במטרה לתקן את המצב שבו רובו המכריע של הציבור אינו מודע לחלק ניכר מזכויותיו במישור הכלכלי. כיום יש לה למעלה מ-23,000 לקוחות מרוצים שברובם חוזרים אליה שנה אחרי שנה לאחר שקיבלו בכל פעם מחדש במהירות וביעילות את הכספים המגיעים להם.

מה הופך את "נתיבים פיננסים" לאחת החברות המובילות בחומה?

ההיכרות המתמשכת והבלתי אמצעית של מומחי החברה עם הגופים והמוסדות הקשורים בביטוח ובמיסוי מאפשרת להם לדאוג שתקבלו ביטוח רילוקיישן, מיסוי רילוקיישן והחזר מס רילוקיישן מהסוג האיכותי והמשתלם ביותר. לצד הידע המקצועי שלנו, שאין לו מתחרים, אנו מחויבים למתן יחס שירותי, נעים, אנושי ואדיב לכל לקוחותינו. בואו לערוך אצלנו חישוב החזר מס ובדיקת זכאות מהירה אונליין – ותנו לנו לדאוג גם עבורכם למה שמגיע לכם בלי להתפשר על פחות. כי לדאוג לזכויות שלכם זו השליחות שלנו.

0723385100
whatsapp-button