נתיבים פיננסיים – החזרי מס

ייעוץ משפטי

ייעוץ משפטי יכול להציל אתכם ואולי גם את העסק שלכם מצרות שיכולות להיות עמוקות מאוד. למעשה הייעוץ המשפטי יכול להינתן במגוון רחב של תחומים החל מפעולות עסקיות שונות ועד החלטות שאתם מקבלים בחיים הפרטיים שלכם, ואף ברמה הממשלתית. מהו בדיוק הייעוץ הזה ומי יכול להעניק אותו?

מהו ייעוץ משפטי ולמי הוא ניתן?

ייעוץ משפטי מתקבל על ידי עורכי דין או משפטנים שבקיאים בנושא מסוים. אותם מומחים יכולים לעזור לכם להבין האם פעולה מסוימת שאתם עושים חוקית או לא ומה ההשלכות שלה. למעשה הייעוץ המשפטי יכול להינתן לכל אחד ואחד בכל נושא כאשר חלק רב מאותם גופים שמעניקים את הייעוץ יכולים גם להעמיד לרשותכם עורך דין צמוד שיסייע לכם בשוטף ואולי גם ייצג אתכם בעת הצורך. ייעוץ משפטי יכול להינתן לאנשים פרטיים בנושאים של תכנון ובנייה, כניסה לעולם העסקים, בתביעות וכו'.

מתי יש צורך בייעוץ משפטי קבוע?

ייעוץ משפטי קבוע הוא למעשה ייעוץ שניתן לגוף או ארגון למפרק זמן מוגבל או בלתי מוגבל. למשל, יכול להיות שאתם בתור אנשים פרטיים רוצים לבנות בקומה העליונה בבית ואתם רוצים סיוע משפטי בתהליך הבירוקרטי מול העירייה שלא מאשרת לכם מסיבות שלפי דעתכם אינן מוצדקות. במקרה כזה סיוע משפטי יינתן לכל אורך הדרך עד להשגת המטרה. לעומת זאת, גופים גדולים כמו חברות עסקיות, ממשלות וכן הלאה, צריכות ייעוץ משפטי קבוע ולכן יש יועץ משפטי שזה כל תפקידו. ייעוץ משפטי כזה ניתן גם בנושאים ברורים כמו העסקת עובדים והתנאים שלהם ועד החלטות אקטיביות שיש לקבל.

ייעוץ משפטי

מדוע ישנה חשיבות רבה לייעוץ משפטי?

לייעוץ משפטי יש חשיבות רבה כיוון שכל פעולה שלא תתחיל בייעוץ כזה יכולה להיות בעלת השלכות הרסניות גם לחייכם האישיים וגם לעסק או לגוף שביצע אותה. למשל, אם החלטתם לפטר אדם מהחברה והחלטתם לא לשלם לו פיצויי פיטורין כי לדעתכם העובד גנב לכם סחורה, יכול להיות שאתם תצטרכו לשלם לו את כל הפיצויים שמגיעים לו ואף קנס וזאת בגלל הפן המשפטי. זו רק דוגמה קטנה לחשיבות של ייעוץ משפטי לפני נקיטת פעולות מסוימות.

מי יכול להעניק ייעוץ משפטי?

ייעוץ משפטי ניתן לקבל מכמה גורמים כאשר בראש ובראשונה יש עורכי דין שיכולים להעניק לכם ייעוץ, שכמובן יהיה בתשלום לזמן שהם מקצים לכם. התשלום יכול לנוע מכמה מאות שקלים ועד כמה אלפי שקלים והוא כמובן תלוי בניסיונו של עורך הדין וכמובן בנושא המדובר. כמו כן ישנם חברות שיכולות להעניק ייעוץ משפטי שמעסיקות מספר עורכי דין או משפטנים, שיכולים לסייע לכם במגוון רחב של תחומים. גם נתיבים פיננסים מספקים ייעוץ משפטי במגוון נושאים ואתם יכולים לקבל את הייעוץ שאתם צריכים עוד היום. לנתיבים פיננסים יש את מיטב המומחים כדי לעזור לכם באופן אישי ומקצועי ביותר.

0723385100
whatsapp-button