נתיבים פיננסיים – החזרי מס

תוכנה לבדיקת החזר מס

בארצות הברית ולאחר מכן גם בישראל, הבינו שבמקום להתעסק עם העבודה הידנית הכרוכה בבדיקת זכאות להחזרי מס אצל שכירים, ניתן לעשות זאת על ידי תוכנה ידידותית שכל אחד יכול להשתמש בה ולבדוק אם אכן מגיעים לו החזרים או לא. לשימוש בתוכנה יש מגוון יתרונות בהם, גישה מכל מקום ובכל זמן דרך האינטרנט, חיסכון בכוח אדם, חיסכון משמעותי בכסף והכי חשוב חיסכון בהתעסקות במילוי טפסים.

החזר מס דרך האינטרנט

בעשור האחרון, האינטרנט הפך לאחד הכלים השימושיים ביותר, כמעט בכל מקום – החל ממקומות עבודה, מקומות ציבוריים ועד בתים פרטיים. כולנו מחוברים לאינטרנט גם בבית וגם דרך הטלפון הסלולרי שלנו. כיום, ניתן למצוא לא מעט אתרי אינטרנט המציעים באתר שלהם, שימוש בתוכנה וירטואלית אינטרנטית לבדיקת החזר מס. לנו כלקוחות, הדבר חוסך זמן והתעסקות במילוי טופסולוגיה שהיינו צריכים לעשות בעבר.
מעבר לכך, התוכנה ידידותית והכי חשוב אין צורך להדפיס כלום, הכל נשמר במאגר בסיס הנתונים של התוכנה וכל המידע הזה כמובן מאובטח. קיימות חברות רבות בשוק המספקות את שירות בניית מאגר בסיס הנתונים ואת שמירת נתוניו, אחת מהן היא חברת SolarWinds, האחראית על פיתוח אפליקציות שונות ומציעה פתרונות מלאים גם לתחום בסיסי הנתונים והתשתיות.

איך עובד התהליך בפועל?

כאשר תקלידו במנוע החיפוש את צירוף המילים "בדיקת החזר מס", תגיעו להמון אתרים המציעים את השירות. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את אחד האתרים. לאחר מכן, תצטרכו להזין את שמכם, טלפון, סיסמא ודואר אלקטרוני, לאשר את התנאים של תקנון האתר וללחוץ על "בדיקה חינם". המערכת תבדוק את הנתונים שלכם ואז יהיה עליכם למלא שאלון קצר, שבסופו תדעו אם מגיע לכם החזר מס או לא. במידה ומגיע החזר מס, תצטרכו להעלאות את הטפסים המתאימים לאתר (אתם כבר תקבלו הדרכה לגבי הטפסים הנדרשים).

בסיום התהליך, תקבלו מייל עם הסכום המגיע לכם ממס הכנסה. הבדיקה הזאת מבוצעת בחינם וללא כל עלות כספית. לאחר מכן, במידה ותרצו, תוכלו לבקש שאותה החברה תגיש את הטפסים עבורכם לרשויות המס. כמה תצטרכו לשלם על השירות? הדבר כרוך בגובה ההחזר המגיע לכם. ההחזר יכול להסתכם בכמה אלפי עד עשרות אלפי שקלים. אל תוותרו על מה שמגיע לכם. אתם זכאים לקבל אותו. לאחר סיום התהליך עצמו, הכסף יועבר ישירות לחשבון הבנק שלכם.

שורה תחתונה
בעידן אינטרנטי בו הכל נגיש וזמין, תוכלו לחסוך זמן וכסף. נצלו את היתרונות שיש בשימוש בתוכנה אינטרנטית להחזר מס. אתם לא תאמינו כמה קל ופשוט כל התהליך (הרבה יותר קל ולא מסורבל כמו שהיה בעבר). בכל האתרים המציעים שימוש בתוכנה, יש גם תמיכה טכנית במידה ואתם נתקלים בקושי להעלות את הטפסים או שיש שאלות שלא ברורות לכם בשאלון. שיהיה בהצלחה!

 

לחצו לבדיקת החזר מס מהירה אונליין

בדיקת זכאות להחזר מס וזכויות פיננסיות

0723385100
whatsapp-button