נתיבים פיננסיים – החזרי מס

מס הכנסה בירור החזר מס

מהי הדרך הטובה ביותר עבור בירור החזר מס

עובדים כשכירים בשנה או בשנים האחרונות? רוצים לבדוק אם מגיע לכם החזר מס? סבורים שמס הכנסה גבה מכם יותר מדי מסיבות שונות? אם כן, חשוב שתדעו שהדרך לקבלת הכספים המגיעים לכם מתחילה עם בירור החזר מס. את הבירור עצמו ניתן לבצע בכמה דרכים אשר לכל אחת מהן יש מאפיינים מיוחדים. לעניות דעתנו ולפי הנתונים הדרך הטובה ביותר עבור בירור החזר מס הכנסה היא דרך חברות המתמחות בתחום כמו נתיבים פיננסים.

למידע נוסף לחצו כאן

 

הדרך הראשונה – לברר לבד

אין שום מניעה בחוק וזוהי זכותכם המלאה לבצע בדיקת החזר מס אונליין או בכל דרך הנראית לכם, ואינכם צריכים להיות בעלי הסמכה או רישיון מיוחד. על מנת לבצע מול מס הכנסה בירור עליכם רק להיכנס לאחד המחשבונים הפועלים ברשת, המתמקדים בדיוק בתחום זה. מדובר במחשבונים שבהם תתבקשו להשיב על מספר שאלות, או נכון יותר למלא מספר עמודות. למשל, יהיה עליכם לציין עבור אילו שנים אתם מעוניינים לבצע את הבדיקה, מה הייתה המשכורות ברוטו שלכם, כמה מס הכנסה שילמתם באותה השנה וכדומה. בנוסף, יהיה עליכם לציין נושאים שיכולים להשפיע על חבות המס שלכם, לרבות שינויים לאורך השנים, למשל הולדת ילדים, גירושין, מגורים באזור עדיפות לאומית, עולה חדש, דמי לידה, דמי אבטלה, ילד נטול יכולת או ילד עם ליקויי למידה, ועוד סעיפים מגוונים. לאחר שהזנתם את כל הפרטים, המחשבון יבצע עבורכם את החישוב וייתן תוצאה.

היתרון של דרך פעולה זו הוא שאין כל גורם מתווך, אשר הסיוע שלו כרוך באחוזים מסוימים מהסכום המגיע לכם. כלומר, אם תהיו זכאים לקבלת הכספים – מאה אחוזים מתוכם יהיו שלכם. החיסרון של דרך פעולה זו הוא קודם כל שהמחשבונים אינם לוקחים בחשבון את כל הנתונים, בין אם אתם לא ממש מבינים מה יכול להשפיע על חבות המס שלכם, בין אם המחשבון אינו שלם, ובין אם הכנסת כל הפרטים פשוט מסובכת מדי ואף גורמת לטעויות. לכן, התוצאה בהחלטי יכולה להיות נמוכה מהמגיע לכם ואף שלילית, או להיפך – חיובית אבל פשוט שגויה ותסתיים באכזבה. הבעיה השנייה עם בירור החזר מס הכנסה בדרך זו, היא שתהיה לכם די הרבה בירוקרטיה על הראש, לרבות המצאת אישורים וטפסים לרוב שאותם תצטרכו להגיש למשרד פקיד השומה באזורכם.

מס הכנסה בירור החזר מס

הדרך השנייה – להיעזר במומחים

מבלי לחזור על דברים שצוינו לעיל, נסביר כי עבודה עם חברה כמו נתיבים פיננסים היא תמונת מראה של היתרונות והחסרונות של בירור החזר מס באופן עצמאי. אנו מבצעים עבורכם בדיקת החזר מס אונליין באמצעות רואה חשבון מיומן מאוד, מה שלא משאיר שום אבן שלא נהפכה. במילים אחרות, אתם מקבלים תשובה ודאית ומדויקת שממקסמת הכי הרבה שאפשר את הסכומים המגיעים לכם. בנוסף, עם המומחים שלנו אתם נמנעים מהאפשרות שמס הכנסה יחליט שאתם חייבים לו כספים (במקום לקבל החזרים), וההתעסקות שלכם בבירוקרטיה ובתהליך יורדת למינימום. לכן, אתם חוסכים זמן ודואגות, ממקסמים את המגיע לכם, ונותנים לנו לעשות את כל העבודה.

לפרטים נוספים על מס הכנסה בירור החזר מס, ולקבלת סיוע ממומחים, הנכם מוזמנים לפנות אל נתיבים פיננסים דרך האתר או בטלפון 03-726-4020.

0723385100
whatsapp-button