נתיבים פיננסיים – החזרי מס

כמה אחוזים לוקחים על החזרי מס

כל עצמאי ושכיר, יכול לפנות לשרותיו של יועץ מס בכדי לקבל ייצוג מול רשויות המס. יועצי מס יכולים לבצע עבורכם את כל תהליך ההתקשרות מול אותן רשויות. תהליך מול רשויות המס כולל, בין היתר, מילוי טפסים, עריכת דוחות שנתיים, פנייה אל רשויות המס, ביצוע תשלומים, איסוף חומר הכרחי להגשה ועוד. כיום שכירים ועצמאים רבים, פונים אל שירותיהם של יועצי מס וחברות מקצועיות המתמחות בתחום, לצורך הגשת בקשה להחזרי מס ממס הכנסה. אלו הם שרותים הכרוכים בתשלום כמו כל שירות מקצועי אחר.

טופס החזר מס

שרותן של חברות המתמחות בהחזי מס

כמו כל שירות אחר שאנו משלמים עבורו, גם פנייה באמצעות חברה לצורך הגשת בקשה להחזר מס כרוכה בתשלום. תשלום זה הינו עבור שירותיהן והזמן היקר שהן חוסכות לפונה, כמו כן עבור טיפול בנושא באופן המקצועי, הטוב והיעיל ביותר. ברשותן של חברות המתמחות בתחום המס, עומדים ידע נרחם ונסיון רב בתחום, בעזרת כלים אלו הן יכולות להעניק לפונים אליהן מידע מדוייק אודות ההחזרים הצפויים להתקבל ובמקרים רבים אף לתרום להגדלת ההחזרים. חברות אלו מעניקות, בנוסף לכך, שירות של איסוף מסמכים וחומר דרוש לצורך השלמת האישורים, הן מבצעות מעקב מסודר אחרי התהליך המתבצע מול רשויות המס ומוודאות שההחזר שהתקבל אכן תואם את ההחזר שהן צפו עבור הפונה.

התשלום אשר חברות אלו גובות הוא, לרב סכום קבוע עבור פתיחת התיק במס הכנסה, אשר מתקזז בהמשך מול קבלת ההחזרים ואחוז מסויים מגובה ההחזרים שהתקבלו. תשלום באמצעות אחוזים משרת נאמנה את האינטרס של הפונה, כיוון שהחברה תחתור לקבלת ההחזרים המקסימליים. מעבר לכך, החזרי מס הם כספים המגיעים לשכירים ועצמאים רבים אשר, ברב המקרים אינם מקבלים את מלוא כספם עקב פניות לא מקצועיות אל רשויות המס, או עקב אי פנייה בכלל. לשם כך קיימות חברות אלו אשר מעניקות שירות מקצועי שנושא תשלום, אך התמורה משתלמת.

 

0723385100
whatsapp-button