נתיבים פיננסיים – החזרי מס

החזר מס רטרואקטיבי

קבלת החזר מס רטרואקטיבי ממס הכנסה

לא פעם שמענו סיפורים על שכנים, חברים ובני משפחה שקיבלו החזרי מס בצורה רטרואקטיבית של עשרות וגם מאות אלפי שקלים. לא מזמן תושב קריות הסובל מנכות, ומחלות קשות פנה למס הכנסה בליווי עורכי דין בטענה כי זכאי להחזרי מס וקיבל בתמורה צ'ק של כמעט מיליון ש"ח.

על פי החוק ישנם לא מעט מקרים בהם אנו נהיה זכאים להחזר מס. במידה ואנו עובדים בשתי עבודות או יותר או יש לנו הכנסה ממקורות שונים, במידה ופוטרנו או התפטרנו מהעבודה, במידה ואנחנו מפרישים בעצמנו ביטוח פנסיוני, במידה ואנחנו אקדמאים, חיילים משוחררים, סובלים מנכות, חווינו הפסדי הון וגם במידה ונולד לנו ילד והיינו בחופשת לידה אנחנו נהיה זכאים בנוסף לנקודות הזכות שמגיעות לנו. במידה ואנו זכאים, מס הכנסה לא יגיע עד פתח ביתנו להחזיר לנו את כספנו לכן חשוב ביותר לבצע בדיקת זכאות להחזרי מס כמה שיותר בהקדם, כי זה יכול להעלות לנו בהרבה מאוד כסף.

במקרה כפי שציינו קודם, הבן אדם סבל מנכות של 90% וקיבל פטור מתשלומי מס הכנסה ל 6 שנים אחורה. כיוון שהוועדה הרפואית שממנה הוא קיבל את הפטור רק בוחנת אחוזי נכות רפואיים, ולא לוקחת בחשבון ליקויים תפקודיים של ביטוח לאומי, הוא ניגש לפקיד שומה כדי לקבל את כספו חזרה וקיבל החזר של כמיליון ש"ח.
לבדיקת האם גם אתם זכאים להחזרים תוכלו להיכנס לעמוד מדריכים ומאמרים שלנו, לקרוא ולברר יותר על הזכויות שלכם ומה בדיוק מגיע לכם.

 

 

נתיבים פיננסים מתמחים בחזרי מס לשכירים ועצמאים כבר 15 שנה ויכולים לבצע עבורכם בדיקה להחזר אונליין מבלי שתצטרכו לקום מהכסא ותוך 30 שניות בלבד ללא התחייבות מקדימה. לבדיקת החזר מס מהירה אונליין לחצו כאן

 

בדיקת זכאות להחזר מס מקוון בלחיצת כפתור

0723385100
whatsapp-button
דילוג לתוכן