נתיבים פיננסיים – החזרי מס

החזר מס לשכירים בדיקה

כולם מדברים על החזרי מס, כולם מספרים על ההחזרים שהם קיבלו מהמדינה ועל ההפתעה הנעימה לגלות פתאום בחשבון הפקדה של אלפי שקלים ישירות מן המדינה. מן הסתם, גם אתם רוצים לבדוק האם גם לכם מגיעים החזרים כאלה. אז בכל הנושא של החזרי מס לשכירים בדיקה יכולה להתבצע קודם כל על ידכם, אבל אם בבדיקה הזאת עולה כי ייתכן שאתם אכן עשויים להיות זכאים להחזרי מס, אתם רוצים להעביר את השרביט לגורם מקצועי שיטפל לכם בנושא לעומק וינהל עבורכם את כל ההתקשרות מול רשות המיסים.

למידע נוסף לחצו כאן

 

איך בודקים זכאות להחזרי מס?

כאמור, בכל הקשור לנושא של החזר מס לשכירים בדיקה יכולה להתבצע קודם כל על ידכם ורק לאחר מכן תצטרכו להעביר את השרביט לגורם מקצועי. את הבדיקה העצמאית שלכם תוכלו לבצע אונליין בשתי רמות. פעם אחת תוכלו פשוט להשתמש באחד המחשבונים המקוונים שבהם תצטרכו להזין נתונים והמחשבון יודיע לכם האם ישנו סיכוי שמגיעים לכם החזרי מס ומהו הגובה המשוער של ההחזרים המגיעים לכם. פעם שניה, תוכלו לפנות לגורם מקצועי באמצעות טופס מקוון ייעודי, למלא את כל הפרטים שלכם ולבקש שתבוצע עבורכם בדיקת זכאות ראשונית. בשני המקרים הללו, אם התגלה כי יש בסיס לדרישה שלכם לקבלת החזר מס לשכירים בדיקה יסודית יותר תבוצע על ידי הגורם המקצועי אליו פניתם.

החזר מס לשכירים בדיקה

החזרי מס לשכירים מה צריך כדי להגיש בקשה?

ככלל, כאשר אתם פונים בדרישה לכל רשות שלטונית שהיא, עליכם לצרף את כל האסמכתאות שמבססות את הדרישה שלכם. במקרה של החזרי מס, יהיה עליכם לצרף מסמכים המעידים על שינויים במצבכם האישי או התעסוקתי, שבגינם ייתכן כי שילמתם מס עודף וכן כל אסמכתא אחרת שעל בסיסה נוצרה ההערכה כי מגיעים לכם החזרי מס. כאמור, גורם מקצועי שדרכו תוכלו להגיש את הבקשה, ינחה אתכם בדיוק לגבי המסמכים הנדרשים והתפקיד שלכם יהיה לאסוף את אותם מסמכים, לעיתים גם באמצעות פנייה לבנק או לרשויות שונות בכדי לבקש תיעוד על שנים קודמות. אותו גורם מקצועי שמבצע עבורכם את התהליך, יבצע חישוב משלו לגבי החזרי המס המגיעים לכם ואלה יהיו למעשה החזרי המס שאתם דורשים מרשות המיסים. בשלב הזה, הנתונים יוגשו לרשות המיסים, שם תיערך בדיקה עצמאית של הרשות ואם יתברר שאכן שילמתם מס עודף, יוחזר לכם כל המס העודף ששילמתם בשנים האחרונות (עד 6 שנים אחורה) בתוספת ריבית והצמדה של 4% לשנה.

תשלום עודף של מס יכול להיווצר ממגוון סיבות, החל משינויים במצב האישי (גירושין, נישואים, לידת ילד וכן הלאה) וכלה בשינויים במצב התעסוקתי (פיטורים, התפטרות, החלפת מקום עבודה, הפחתת משרה וכן הלאה). יחד עם זאת, גם אם אף שינוי כזה לא התרחש בחייכם במהלך השנים האחרונות, עדיין מומלץ לבצע את הבדיקה המקוונת ומשם להחליט איך ממשיכים הלאה. זיכרו! ביצוע דוח לבד מעמיד אתכם בפני מצב שבו הסיטואציה יכולה להתהפך ותהיו חייבים במס. כאשר גוף מקצועי בודק זאת עבורכם הוא ידע לומר זאת מראש לפני שיהיה מאוחר מידי ולהתריע בפניכם

נתיבים פיננסים מציעה מגוון רחב של שירותים פיננסיים, שירותים חשבונאיים ושירותי ייעוץ מס לשכירים, עצמאים וחברות בכל רחבי הארץ. בנתיבים פיננסים תוכלו לבצע, בכל הקשור לנושא של החזרי מס לשכירים בדיקה מקצועית ומהירה שלאחריה תנהל החברה את כל הפרוצדורה מול רשות המיסים עד שיופקד הכסף המגיע לכם בחשבונכם. רוצים לבדוק את הנושא כבר עכשיו? התקשרו אלינו עוד היום לטלפון 077-3385100

0723385100
whatsapp-button