נתיבים פיננסיים – החזרי מס

החזר כספי לשכירים

החזר לשכירים

במהלך 6 השנים האחרונות, האם קרה שהתפטרתם או פוטרתם ממקום עבודה ועברתם למקום עבודה אחר? האם התחתנתם, התגרשתם או הבאתם ילדים לעולם? האם שיניתם את היקף המשרה שלכם? האם התחלתם לקבל קצבה כלשהי מהביטוח הלאומי בגין נכות, אובדן כושר עבודה או כל סיבה אחרת? כל אחד מהמקרים האלה, ומדובר בדוגמאות בלבד, הוא מקרה שיכול לגרור אחריו את הזכאות שלכם לקבל החזר לשכירים. מה זה בדיוק החזר כספי לשכירים? באילו מצבים ניתן לקבל אותו ואיך מבצעים בדיקה מקצועית בנושא? על כך תוכלו לקרוא בשורות הבאות.

למידע נוסף לחצו כאן

 

מתי מגיע לכם החזר מס?

ככלל, רשות המיסים עוקבת בצורה צמודה על כל ההכנסות שלכם מכל מקור אפשרי ויודעת לגבות מכם כל שקל שאתם חייבים לה בתור מס. יחד עם זאת, אם המצב הוא הפוך ואם רשות המיסים חייבת לכם, ייתכן מאוד שהיא לא יודעת מזה וזאת כבר האחריות שלכם לבדוק את הנושא. כאמור, הזכאות לקבלת החזר לשכירים יכולה להתקיים כאשר חלים שינויים במצבכם האישי או התעסוקתי וישנם שינויים רבים כאלה, שבשורות אלה לא נוכל למנות את כולם, אך כל אחד מהם יכול להעניק לכם את הזכאות לקבלת החזר כספי לשכירים. אם בעבר הייתם צריכים לפנות לרואה חשבון כדי שיבדוק את הנושא עבורכם, היום אתם יכולים לבצע בדיקת החזר מס לשכירים אונליין, לפחות כדי לדעת האם ישנו בסיס שעליו אפשר להמשיך הלאה עם בדיקה מעמיקה יותר.

החזר כספי לשכירים

ניהול התהליך באופן מקוון לחלוטין

לעצמאים יש את רואה החשבון שלהם שמנהל עבורם את החשבונות ודואג לבחון גם האם מגיעים להם החזרי מס, כמעט על בסיס שנתי. כשכירים, האחריות הזאת חלה לגמרי עליכם ובמרבית המקרים, שכירים רבים נמנעים מביצוע הבדיקה לאור הבירוקרטיה בה היא כרוכה. אלא שהיום, תוכלו לבצע בדיקה של החזרי מס לשכירים באינטרנט, ולהשלים תהליך שלם של החזר מס לשכירים מקוון. תחילה תוכלו להזין את הפרטים שלכם לתוך מחשבון מקוון שיבצע עבורכם בדיקה ראשונית וגנרית כדי לבחון האם יש בכלל מקום להמשיך הלאה. לחילופין, אם אתם רוצים ללכת על הצד הבטוח, כדאי כבר מלכתחילה לפנות לגורם מקצועי המציע שירותי החזר מס הכנסה לשכירים באינטרנט, כך שלא תצטרכו לפזר את הפרטים האישיים שלכם בכל מיני אתרים ותוכלו להתקדם במהירות אל עבר המטרה. למרבה הצער, לא כל הגופים הפיננסיים המציעים שירות של החזרי מס לשכירים מציעים את שירותיהם אונליין, אבל אם מצאתם חברה כזאת, זה בהחלט יכול להוות אינדיקציה גם לרמה המקצועית שלה, כך שהשירות הופך להיות עבורכם, גם יותר קל ונוח וגם יותר מקצועי ובטוח.

נתיבים פיננסים מציעה סל שלם של שירותים פיננסיים לעצמאים, לשכירים ולחברות ובכלל זה מתמחה באופן ספציפי בתחום של החזרי מס. באתר האינטרנט של נתיבים פיננסים תוכלו להתחיל את התהליך של החזר מס לשכירים אונליין ולמעשה גם לסיים את התהליך כשהכסף מופקד לחשבון הבנק שלכם, מבלי שתצטרכו בכלל להגיע למשרד שלנו אפילו פעם אחת. רוצים לשמוע עוד? נשמח לענות לכם על כל שאלותיכם כבר עכשיו, בטלפון 03-726-4020.

0723385100
whatsapp-button