נתיבים פיננסיים – החזרי מס

החזרי מס לשכירים רטרואקטיבי

החזרי מס לשכירים רטרואקטיבי – יש דבר כזה!

בתור שכירים אתם משלמים מדי חודש תשלומים למס הכנסה, או יותר נכון – הסכום יורד אוטומטית מתלוש המשכורת שלכם. אבל האם מה שיורד באמת אמור לרדת? מה אם הייתם מגלים שעבור השנה האחרונה מגיע לכם החזר של 5,000 ₪, ועבור השנה שלפניה עוד 3,000 ₪ וכן הלאה? העובדה שמס הכנסה גובה לא פעם גביית יתר של מס משכירים אינה מוטלת בספק, וגם אי אפשר להתווכח על העובדה שהכסף הזה מגיע לכם. אבל מה? אף אחד ברשות המיסים לא יתנדב לעשות את העבודה עבורכם, ובדיוק כאן נכנסת נתיבים פיננסים לתמונה.

 

למידע נוסף לחצו כאן

באמת מקבלים רטרואקטיבית?

בהחלט כן! לפי החוק בישראל, מותר לכל אדם לדרוש החזר מס עד שש שנים אחורה. נאמר זאת שוב: ניתן לקבל החזרי מס לשכירים רטרואקטיבי עד ל- 6 שנים לאחור, ואם לא די בכך הסכום גם צובר ריבית והצמדה. הריבית עומדת על 4% לשנה וזה אומר, למשל, שאם על שנת המס שלפני 5 שנים חייב לכם מס הכנסה סכום של 5,000 ₪, הרי שעל השנה הראשונה מגיע לכם עוד 200 ₪, ולאחר מכן תוספות גדולות עוד יותר בגלל הריבית דריבית. כך, כעבור 5 שנים אתם כבר אמורים לקבל למעלה מ- 1,000 ₪ יותר מהסכום המקורי, וזאת רק עבור השנה המדוברת. ואם ניקח בחשבון שניתן לקבל החזרים רטרואקטיביים עד שש שנים אחורה, תוכלו לעשות את החישוב בעצמכם ולהבין שאפשר להגיע לסכומים לא מבוטלים בכלל.

בעיקרון, אם הגשתם בקשה ובמס הכנסה בדקו אותה והגיעו למסקנה שמגיע לכם, לא צריכות להיות בעיות מיוחדות. הכסף יועבר לחשבונכם או לעיתים יזוכה תלוש השכר שלכם, וזאת בהתאם לתקנות שונות של רשות המיסים – בדרך כלל בתוך כשנה. יחד עם זאת, הבעיה היא יותר בבדיקה נכונה של הזכאות שלכם לקבלת החזר ושל גובה ההחזר המגיע לכם, וכן של פנייה נכונה אל רשות המיסים. אמנם, הפנייה עצמה אינה מסובכת מדי כי רק צריך להגיש את הטפסים ואת המסמכים הרלוונטיים לכל השנים הנדרשות אחורה. מצד שני, יש גם מורכבות והתעסקות רבה בניסיון לאתר את כלל המסמכים הנדרשים, בין אם מקופת הגמל שלכם, מהביטוח הלאומי, ממעסיקים קודמים, מגורמים רפואיים וכיוצא בזאת.

החזרי מס לשכירים רטרואקטיבי

אז למה לעשות זאת איתנו?

חברתנו עוסקת בנושא החזרי המס כבר למעלה מחמש עשרה שנים באופן יעיל ומקצועי, בדגש על מהירות, ועם ליווי של הלקוח עד להעברת הכסף לחשבונו מרשות המיסים. ברשותנו ניסיון וידע רב ומאחורינו עשרות אלפי לקוחות מרוצים, לרבות שכירים ועצמאים, ואנו יודעים לטפל בכל הסוגים של החזרי המס השונים. בתוך כך, המטרה העומדת לנגד עינינו היא שתקבלו את החזרי המס המקסימאליים המגיעים לכם, מה שלא תמיד מתאפשר כאשר מנסים להגיש את הבקשה לבד מפאת מחזור בידע ומפאת חוסר בזמן, באנרגיות ובמוטיבציה.

למעשה, אנו מטפלים בכל מה שצריך החל מרגע הפנייה. המומחים שלנו יבדקו את זכאותכם עבור החזרי מס לשכירים רטרואקטיבי 6 שנים לאחור, בהתחשב בכלל נתוני המשכורת ונקודות הזיכוי, כולל למשל תקופות של אבטלה, חופשת ודמי לידה וכדומה. בנוסף, אנו נאסוף עבורכם את כל החומרים הנדרשים להצגה מול רשות המיסים אשר יצורפו לבקשה, וזאת עם ייפוי כוח שתעניקו לנו לצורך עניין זה. אנו גם שמים דגש, כאמור, על מהירות גדולה המתבטאת במתן תשובה ללקוחותינו עד כשבועיים של ימי עסקים מעת החתימה על המסמכים.

לפרטים נוספים על בנושא ולקבלת סיוע ממומחים, הנכם מוזמנים לפנות אל נתיבים פיננסים דרך האתר או בטלפון 03-726-4020.

0723385100
whatsapp-button