נתיבים פיננסיים – החזרי מס

החזרי מס לשכירים המלצות

אם אתם עובדים כשכירים כבר מספר שנים, לבטח שמעתם על האפשרות שהמדינה חייבת לכם החזרי מס ששילמתם ביתר. אם מעניין אתכם באמת לבדוק את העניין ולקבל את המגיע לכם ומעניין אתכם להבין איך בכל הנושא של החזרי מס לשכירים המלצות יכולות לסייע לכם לעשות את זה נכון, בשורות הבאות תוכלו להבין מתי נכון בכלל לצלול אל הנושא ומדוע כדאי לבצע את הבדיקה בכל מקרה, במיוחד לאור העובדה שמדובר בבדיקה קלה ומהירה שאותה תוכלו לבצע משולחן המחשב שלכם דרך האינטרנט.

למידע נוסף לחצו כאן

 

מתי עשוי להיווצר מצב של תשלום מס עודף?

מס הכנסה הוא מס המחושב על פי הכנסה שנתית, אך נגבה מאיתנו על בסיס חודשי. רשות המיסים מחשבת את המס השנתי על פי השכר החודשי וגובה מאיתנו את חלק המס הנדרש מדי חודש. יחד עם זאת, מה קורה אם באמצע שנת העבודה חל שינוי כלשהו במצב התעסוקתי או האישי שלכם, שמשנה את חבות המס שלכם? למשל, התפטרתם מעבודה ועברתם למקום עבודה חדש, פוטרתם ויש אבטלה,  התגרשתם, הבאתם ילד לעולם, הפכתם לזכאים לקצבת נכות או כל קצבה אחרת – כל אלה הם מצבים שמשנים את סטטוס המס שלכם, ואם השינויים הללו לא מחושבים בתשלומי המס שלכם, ייתכן מאוד שלאורך אותה שנה וגם בשנים החולפות, שילמתם מס גבוה יותר מזה שהייתם צריכים לשלם. מצב של תשלום עודף יכול להתרחש גם בגין טעויות חישוב או מכל סיבה אחרת, ולכן גם אם לא חוויתם אף אחד מהשינויים שהזכרנו לעיל, עדיין מומלץ לבצע בדיקת החזרי מס. יש לקחת בחשבון מצב הפוך של חבות מס. גם את זה כדאי לדעת מראש וכדאי לבדוק עם מומחים בתחום.

החזרי מס לשכירים המלצות

איך ואיפה מבצעים את הבדיקה?

בדיקת החזרי מס והטיפול בכל התהליך, כדאי שייעשו בסיוע גורם מקצועי המתמחה בתחום זה ספציפית ויכול להבטיח לכם תשובה סופית ומדויקת לגבי האם מגיע לכם וכמה מגיע לכם. בכל הקשור לבחירת גורם מקצועי לביצוע בדיקה של החזרי מס לשכירים המלצות יכולות לסייע לכם מאוד ולרוב תוכלו למצוא המלצות כאלה אצל קולגות במקום העבודה או במעגלים החברתיים האחרים שלכם. לעומת עצמאים שיש להם רואה חשבון המטפל בכל עניניהם מול רשות המיסים, כשכירים אתם רוצים לנהל את ההתקשרות באופן עצמאי, ולשם כך תצטרכו סיוע של גורם פיננסי מקצועי שמכיר את התהליך ואת הפרוצדורה ויכול לייצג היטב את האינטרסים שלכם מול רשות המיסים. כאמור, בבחירת גורם מקצועי לביצוע בדיקה של החזרי מס לשכירים המלצות יכולות לכוון אתם לגורם המקצועי הנכון, אך לא רק המלצות.

 

חוות דעת מקצועיות

תחת הקטגוריה של חוות דעת מקצועיות, אנו כוללים אלמנטים של מוניטין, בולטות בשוק, סל שירותים וכן הלאה. אם אתם מסוגלים לקבל חוות דעת מקצועית על חברה המתמחה בתחום זה ונחשבת לאמינה בתחום ואם אתם יכולים לקבל את חוות הדעת הזאת מרואה חשבון שאתם מכירים או מכל איש מקצוע בעולם הפיננסים, זה בהחלט יכול לסייע לכם להגיע למקום הנכון.

קבוצת נתיבים פיננסים בע"מ מציעה מגוון רחב של שירותים פיננסים בתחום המיסוי, החשבונאות והפיננסים ובכלל זה מתמחה בנושא של בדיקות החזרי מס וניהול תהליכי ההחזר עד לקבלת ההחזרים לחשבון עם ריבית והצמדה, מהמדינה ישירות לחשבון הבנק שלכם. לפרטים נוספים וביצוע בדיקת החזרי מס, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-726-4020.

0723385100
whatsapp-button