נתיבים פיננסיים – החזרי מס

גילוי מרצון: אילו יתרונות קיימים בהסדר

הליך גילוי מרצון מאפשר לאנשים להסגיר את ההון שאינו מדווח ומצוי ברשותם כלפי רשויות המס באמצעות חסינות המגנה עליהם מפני פתיחת הליכים פליליים.

אילו יתרונות קיימים בהסדר מסוג זה

עבור אנשים המבצעים את ההליך יש לא מעט יתרונות – הם מקבלים הזדמנות להסדיר את העניינים שלהם עם הרשות באשר להון שאינו דווח ללא פתיחת הליכים פליליים נגדם וכך הם זכאים לקבלת חופש פעולה מלא ביחס להקפאה של חשבונות בבנקים זרים הדורשים אישור מטעם הלקוחות בדבר העובדה כי הונם מדווח לרשויות המס.

מה היתרונות עבור רשויות המיסים

עבור רשויות המיסים יש לא מעט יתרונות – מדובר בהסדר המאפשר לבצע את פעולת הגביה בצורה נוחה תוך אפשרות ביצוע הפעולה ללא צורך בהפעלת של משאבים פליליים הנחשבים יקרים במיוחד.

אילו מסלולים קיימים

במסגרת ההסדר נקבעו מספר מסלולים : מסלול אנונימי ומסלול שאינו אנונימי. יצוין כי במסגרת המסלול שאינו אנונימי נקבע כי ההון המדווח על ידי האנשים לא יעלה על 2 מיליון שח. במסלול האנונימי מסגרת הזמן אשר נקבעה עומדת על 180 ימים לטובת הגעה להסדר אשר בסיומה יהיה ניתן לראות טיוטה המתייחסת לחובות וההכנסות העוסקים בנושא של גילוי מרצון.

גילוי מרצון

מה קורה כאשר הבקשה לא אושרה

במידה והבקשה לא אושרה, רשות המיסים לא תעשה כל שימוש במידע אשר נמסר- משמעות הדבר היא כי מגיש הבקשה יזכה לקבלת חסינות מלאה על המסמכים כחלק מהמסלול האנונימי.

בחירת מחלקת ניהול מס איכותית תסייע בהגשת הבקשה

על מנת להגיש את הבקשה יש ליצור קשר עם מחלקת תכנון מס. מחלקת תכנון מס במשרד רואה חשבון ותיק בתחום תטפל בבקשה באמצעות כלים מתקדמים העומדים לרשותה. כיום ישנם משרדים רבים ולכן חשוב ביותר לבחור את המשרד המתאים ביותר לטיפול בבקשה.

באמצעות תאום פגישה יהיה ניתן לתכנן את ההתנהלות

קביעת פגישה עם מומחים בתחום תכנון מס תסייע רבות להתנהלות נכונה – כך יהיה ניתן לתכנן את אופן הגשת הבקשה תוך הצטיידות במסמכים המתאימים. טיפול מקצועי מטעם מומחים בתחום עשוי להוריד אבן מהלב ולדעת כי אתם נמצאים במקום הנכון.

0723385100
whatsapp-button